fbpx

Naše vlajková loď

Vážení hosté a příznivci naší restaurace Dai Marinai,

co bychom to byli za námořníky, kdybychom neměli vlastní loď?!

S velkou radostí Vám nyní oznamujeme, že po téměř roční tvrdé práci na rekonstrukci, konečně vyjíždíme na vodu s naší novou vlajkovou lodí Dai Marinai, kterou můžete od dubna vidět, jak majestátně brázdí vody Vltavy nebo stojí zakotvená na některé z Pražských náplavek a čeká na Vaší návštěvu. Loď jsme postavili prakticky celou znovu z původní pracovní lodě SPS, která měla za úkol usazovat na Vltavě bójky. Po vyřazení ze služby chátrala několik let ve slepém rameni Vltavy u Mělníku a z jejího původního vybavení nezbylo vůbec nic, a to doslova. Co se nám podařilo vytvořit ze starého železného skeletu, musíte vidět na vlastní oči 🙂

Z lodi jsme vybudovali výletní „křižník“, který můžete využít pro privátní originální plavbu s rodinou, přáteli, spolupracovníky či obchodními partnery. Poplujeme kam si řeknete a kam nás pustí řeka. Můžete se u nás zastavit také jen tak při procházce po Pražských náplavkách. Nabídneme Vám naše vyhlášené speciality, které si můžete vychutnat buď přímo na lodi nebo Vám je rádi zabalíme s sebou. Budete zde mít jedinečnou příležitost ochutnat zase trochu jiné dobroty, které v restauraci neservírujeme.

Veškeré další informace naleznete na stránkách www.plavbydaimarinai.cz, na které se dostanete jednoduchým proklikem odkazu „Lodní Bistro“ v horní liště našeho webu.

Těšíme se na Vás

Tým Dai Marinai